| AmyClau a întrebat:

Imi dati si mie exemple de animeuri de dragoste? (cine stie)
Dau funda! kiss happy love struck

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Cele mai frumoase și populare anime-uri de dragoste sunt:
Paradise Kiss, Special A, Skip Beat, Fruits Basket, Maid Sama!, Lovely Complex, Vampire Knight, The Familiar of Zero, Itazura na Kiss, Toradora!, Clannad, Bokura ga ita, Rosario + Vampire, Elfen Lied, Detective Conan, Onegai Teacher, Mahou Sensei Negima, Honey and Clover, Kare Kano, Full Moon o Sagashite, Kimi ga Nozomu Eien, Rose of Versialles.
Vizionare plăcută!

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

„Clannad" (2 sezoane), „Lovely Complex", „Special A", „Rosario & Vampire", „Princess Lover", „Suzuca", „Elefen Lied", „Angel Tales", „Excel Saga", „Love Hina", „Perfect Girl Evolution", „Wedding Peach", „Aishiteruze Baby", etc.
Vizionare plăcută!

| NewDivide a răspuns:

VAmpire Knight, e cu vampiri, nu e prea multa dragoste. Merita vazut.

| Myriamm a răspuns:

Evangelion?big grin Fundita?love struck