| yhua a întrebat:

Salut caut câteva animeuri care sa nu aibe fan service ( conținut sexual sau limbaj licențios)

4 răspunsuri:
| AlexSM86 a răspuns:

Salut, lasa cateva detalii. Pentru cine cauti aceste anime-uri? Varsta, preferinte tematice, etc.

| yhua explică (pentru AlexSM86):

Tematica detectivi samurai sau vrăjitori vârstă 14 ani

| AlexSM86 a răspuns (pentru yhua):

Shadow Shaman, dar recomand Dragon Ball...sunt mai multe serii, iar personajul principal e foarte frumos gandit.

| siriusblack98 a răspuns:

Asa mai fara continut sexual care imi vin pe loc in minte ar fi dragon ball si one piece (cu toate ca in OP gasesti cateva personaje "dotate" bine dupa time skip dar per total e ok, 98% actiune).