| Adi1989 a întrebat:

De ce imi sunt refuzate întrebările? Nu conțin limbaj licențios desi asa scrie. Sunt nou pe grup si nu înțeleg ce se întâmpla.

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Intrebarile tale au fost sterse pentru ca incalcau regulamentul cu privire la postarea temelor scolare pe site. Aici poti citi ce e permis si ce nu in comunitate https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că a fost o eroare tehnică. Uite că de data asta ai reușit să postezi o întrebare. Încearcă din nou. Bine ai venit!

| xerxes1 a răspuns:

S-a dus naibii TPU-ul. Odata era ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti le-a raportat vreun troll de pe mai multe conturi si robotelul le-a sters.

| Ionut58282856 a răspuns:

Pai daca le ai cu limbaj licentios o sa iti apara niste puncte inloc de cuvant sau o sa iti spuna ca nu e la categoria potrivita, cuvintele astea sunt acceptate doar la categoria dragoste si sex iar a ta ar trebui postata la categoria Totul despre TPU.