| hapciupalit a întrebat:

Salut caut si eu un film. L-am vazut acum vreo 2 ani la TV si mi-a placut extrem de mult, dar nu am apucat sa il vad tot ca a trebuit sa plec. Semana extrem de mult cu fast and furious. Mai imi amintesc cateva scene:
1. ca sa vada cine castiga cursa se urcau undeva sus unde era radaru politiei care facea poza si se uitau sa vada cine a trecut primul linia de sosire
2. or venit o data politia pe urmele lor si au ramas blocati intr-o parcare etajata dar unu cu un mini cooper a scapat de acolo cu liftul
3. si ca si in fast and furious un politai se inflitreaza printre ei

MS astept raspunsu ...

1 răspuns:
| VladGangstaBoy a răspuns:

Cred ca e Fast and Furios 2