| Ramona_Igna_1993 a întrebat:

Caut un film care începe așa, o mama are 3 copii si ii lăsa in grija bonei pentru ca ea are ceva treaba in oraș, când se întoarce acasă copii nu mai sunt. Si ii căuta anii de zile ca sa ii regăsească

4 răspunsuri:
| PereteanuConstantinescu a răspuns:

Good evening Ramona, ceea ce cauti este Supernatural

| PereteanuConstantinescu a răspuns (pentru PereteanuConstantinescu):

Am gresit in pla mea, asta cauti de fapt: cei 3 purcelusi

| Ramona_Igna_1993 explică (pentru PereteanuConstantinescu):

Nu este cei 3 purcelusi, ala e desen pentru copii. Ce caut eu este film drama...

| Ramona_Igna_1993 explică (pentru PereteanuConstantinescu):

Decat sa imi raspunzi asa sarcastic mai bine nu raspundeai deloc