| Ramona_Igna_1993 a întrebat:

Buna seara, caut si eu in film in care este vorba de o mama care are 3 sau 4 copiii (nu mai stiu sigur) Femeia isi lasa copiii cu bona pentru o vreme(ea intra la inchisoare pentru cateva luni parca si acolo ca sa treaca mai repede timpul face haine pentru copii)si cand se reintoarce acasa nu mai gaseste copiii(cineva a venit si i-a dat spre adoptie) Stiu ca ii cauta multi anii de zile si pana la urma ii gaseste

7 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

E un film, logic ca orice poate fi adevarat laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Care link, ce ai.

| LPCTSTR a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

L-a şters laughing

| Ramona_Igna_1993 explică (pentru LPCTSTR):

Offf,caut de multa vreme filmul si nu il gasesc

| LPCTSTR a răspuns (pentru Ramona_Igna_1993):

Iţi dau unul cu titlu chiar "The boy in striped pyjamas" happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Caută pe Youtube filmul My Missing Children: A Mother's Story (1982). Poate fi găsit online.
Ar putea fi ceea ce cauți, nu știu ce să zic, dar să sperăm...
http://www.imdb.com/title/tt0084336/

| Ramona_Igna_1993 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc, nu e acesta filmul.
Imi amintesc ca ea are si un bebelus. la sfarsitul filmului ii gaseste pe cei 3 copii cand deja ei sunt adulti. doar pe cea mica nu o gaseste