| Georgevosky127 a întrebat:

Caut un film care nu știu cum se numește. Este vorba despre un om care merge cu mașina pe șosea și din întâmplare a dat peste o vacă, el s-a dat jos din mașină apoi a văzut un fel de geam care s-a înfipt în pământ pe care el nu îl vedea. Va rog ajutati-ma dau coroana

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu știu un serial, care seamana mult cu descrierea ta, dar nu stiu daca e cel pe care îl cauti.
Și aici există un perete din sticlă (transparent), dar vacile sunt despicate în două. E un SF...

Under the Dome (2013)

https://www.youtube.com/watch?v=I7vNfN0f1d4

https://www.youtube.com/watch?v=f_Y5YeYrqUk

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

"el s-a dat jos din mașină apoi a văzut un fel de geam care sa înfipt în pământ pe care el nu îl vedea"

Ori vedea geamul ori nu-l vedea.
Din pacate nu imi vine in cap acest film!

| darrio2007 a răspuns:

„el s-a dat jos din mașină apoi a văzut un fel de geam care sa înfipt în pământ pe care el nu îl vedea. Va rog ajutativa dau coroana"
Cum vine asta?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce coroană, coroane se duc la morți, funda se acceptă pe aici nu altceva.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si pe coroană sa i ti scrie m regrete eterne sa mai dus un bou.

| OctavianSps a răspuns:

Ai talent trebuie sa porti corona.

| AcelCinevaa a răspuns:

Nu stiu raspunsul dar vreau eu coroana asta... sau e cumva Corona?