| decu95 a întrebat:

Caut un film da nu ii stiu exact numele: era cu unu negru care a fost omorat si ca sa invie a vorbit cu diavolul parca si la inviat da el se putea transforma dupa aia si in ceva asa nu stiu cu sa explic cu ochii verzi un fel de Prototype, ma rog si pe parcursul filmului il vizita un clown al diavolului si in cele din urma parca sa batut cu el. Nu am dat cele mai exacte indicatii dar va rog sa ma ajutati cu un link, sau chiar numele filmului! Funda

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Spawn(1997)-Arma dreptăţii? Vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=5KMYx8lG59A

1 răspuns:
| Petre85 a răspuns:

Gangtar horrror