| kkay a întrebat:

Salut, caut un film pe care l-am vizionat acum un an, dadusem de el prin TPU.
Este vorba de un barbat care vrea sa mearga la un party sau ceva de genu si cunoaste o fata, se duc la ea acasa si cand se trezeste o gaseste moarta langa el in pat, iar acesta fuge si vecinul lui suna la politie crezand ca incearca sa intre prin efractie pentru a lua arma crimei si acesta are sange pe maini. Se urca in masina lui pentru a fugi si se intalneste cu politia iar acestea vazand ca el are sange pe maini si sta nemiscat in masina il scot afara si-l iau ia intrebari apoi il duc la sectie si cam atat imi aduc aminte, daca stie cineva va rog sa imi spuneti, il caut de ceva timp iar.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Mini seria The Night Of?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, mergi la contul avut anterior pe TPU si vezi-l acolo.
Vad ca asta-i cont nou, facut de 4 zile, ceea ce-i evident ca mai exista unul...

| kkay explică (pentru Sn4k3):

DA! Multumesc!