| anonim_4396 a întrebat:

Salut,caut un film si nu pot sa il gasesc,o sa incerc sa explic ce mai tin minte din el.un extraterestru aterizeaza pe pamant si este cautat si urmarit de politie,intr-o scena arunca cu un disc ascutit si ii taie mana unui om,in alta arunca o bomba si transforma toti oamenii dintr-o incapere in praf,arunca cu niste tepi si cauta un om chel, care se ascunde in casa unei femei, stie cineva cum se numeste?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Și respira greu?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Maxim! laughing

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Albă ca zăpada și cei șapte pitici cumva?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Bă stii filmul sau nu? ce te mai caci pe tine pe aici?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai intristat. In septembrie 2016 ai pus aceeași intrebare, luna asta ai pus-o de 2 ori. N-ajunge?

Zici tu: ce te mai caci pe tine pe aici? Ce-i aia, e ograda ta?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

E a doua oara cand intreb de acest film, daca tot te uiti prin intrebarile mele poti observa ca in 2016 am intrebat de alt film.Pe bune acum, daca nu stii mai bine taci, sau vrei doar sa te bagi in seama?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zici tu: ce te mai caci pe tine pe aici? Ce-i aia, e ograda ta?

| DomnulAlb a răspuns:

Cumtva vine dintr-o bila uriasa stralucitoare?

| anonim_4396 explică (pentru DomnulAlb):

L-am vazut mai demult, chiar nu mai tin minte.

| Fufulescu6 a răspuns:

Showdown at area 51 - Alien ultima șansă