| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Caut un film cu o fata care se pierde in desert cu cainele ei parca si da de un baiat care era urmarit de politie.
Funda!

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Un actor ceva din film nu poți spune ca să ne facem o idee.

| Àηđяεëa a răspuns (pentru Azµre):

L-am vazut mult timp in urma la TV iar actorii nu ii cunosc sad
Deci era cu o fata care pleca cu bunicul ei in desert si bunicul ei parca a murit si ea s-a ratacit si la un moment dat se intalneste cu un baiat care era urmarit de politie deoarece era din alta tara si se indragostesc happy