| Roveji a întrebat:

Caut un serial japonez sau koreean dar nu mai stiu cum se numeste. Lam vazut cand eram mai mic pe TRV2 cam prin 2005-2009 nu sunt sigur... Era cu o "corabie" a timpului si cu un glob de cristal si constructiile si vestimentatia erau traditionale, cred ca era si un print pe acolo si cred ca erau si niste americani din viitor care ii devin prieteni. Sper ca ma puteti ajuta.

2 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Incearca sa dai dintr-una in alta si poate gasesti. Eu sunt putin ocupat dar sper ca te-am ajutat.

https://www.youtube.com/watch?v=nSp1Ygs4aDo

| Roveji explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Eu caut un serial, nu un desen animat si te rog sa vezi ca am specificact intre ce ani a fost difuzat. Acel link are desene din anii 90'