| Sebhp11 a întrebat:

Salut! Ce filme horror de văzut cu prietenii imi recomandați? Vreau ceva cu poveste interesantă, dar sa fie si de speriat. M-am uitat deja la toate filmele Conjuring și o sa ma uit la Cimitirul animalelor. Mulțumesc!

9 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Guwernerul Românicăi!
Zilnic la televiziunile de știri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme de groaza noi foarte bune pe care le-am vazut:
Hereditary
Blackcoats daughter
Terrifier 1 si 2
Seria de filme VHS
The black phone
Mai e unul dar nu-mi mai aduc aminte.

| Alex980078 a răspuns:

Îți recomand drag me to hell dacă nu l-ai văzut

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru Alex980078):

Acest film si cu Evil Dead(2013) au fost singurele filme horror care m-au speriat cu adevarat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Eh sunt filme horror adevărate in lumea în care trăim, îți doresc sa nu cunoști latura aia

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt constienta deja de ele, ultima data am vazut pe Netflix documentarele cu Jeffrey Dahmer, Ted Bundy si John Wayne Gacy, asa ca imi dau seama ca se poate si mai rau de atat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Caută pe YouTube no merci in Mexic sau 3 guys and 1 Hammer dar sa nu cauți pe google clipurile originale

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok,merci pentru recomandari.

| Sebhp11 explică:

Multumesc tuturor