| BarcelonaFC a întrebat:

As dori sa-mi recomandați niște filme bune, ceva de genul Planeta maimuțelor sau Hobbitul pe care tocmai le-am vazut. As vrea ca filmele sa aibă o poveste interesanta, ca și în filmele menționate mai sus... Filmul poate sa aibă și mai multe părți, exact ca Hobbitul. Dau funda! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Teardrop a răspuns:

Lord of the Rings (evident...)
Interstellar
Guardians of the Galaxy
Edge of tomorrow
Oblivion
Looper
In time
Inception
Franciza Star Treck

| BarcelonaFC explică (pentru Teardrop):

Multumesc pentru filmele recomandate, am vazut pana acum primele 4 recomandari, iar filmele au fost de la bune spre foarte bune!

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

I am the legend
Percy Jackson 1, 2
The maze runner
Vizionare placuta! Daca vrei mai multe poti scrie filme gen the hobbit sau filme fantasy pe google si gasesti. Vizionare placuta!

| maniac5000 a răspuns:

Pai ar fi
Politist la ananghie ( super fain) -http://www.filmeonline2013.biz/politist-la-ananghie-2014/
-puicuta cu cocosel ( comedie) -http://serialetraduse.ro/the-hot-chick-2002/
Dude, where is my car
Nu sunt filme gen hobbitul dar sunt desutl de misto,
Sau ai putea sa te uiti la serialul Lie to me

| Aria1Devraux a răspuns:

Incearca Jocurile Foamei (3 parti se pregateste a 4 a), clasicul Harry Potter, Piratii din Caraibe sau o comedie de genul American Pie.

| Uddy98 a răspuns:

Lord of the rings (toate cele trei )
I am a Legend
Anotimpul vrajitoarelor