| Armenica a întrebat:

ce filme stit gen Gone sau When a stranger call?

sau gen easy a sau LOL?

2 răspunsuri:
| LauraEU a răspuns:

Eu stiu un serial coreean la care m-am uitat si ti-l recomand! Se numeste Lie to Me si este vorba despre o fata care era indragostita de un baiat si a spus ca dupa ce ia bacul o sa ii spuna ca il place dar dupa ce a luat bacul prietena ei cea mai buna s-a logodit cu acel baiat si dupa 1 an sau 2 s-au intalnit din nou si fosta cea mai buna pritena spunea ca fata aia nu e in stare sa se casatoreasca si fata s-a enervat si a zis ca e maritata cu seful unui hotel si trebuia sa intre la el in casa si sa se prefaca[,] ca sunt casatoriti si pana la urma se indragostesc unul de altul love struck

| Armenica explică:

Pare interesant serialul...dar mie nu-mi plac filmele/serialele coreene