| sweet97 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste filme thriler dar nu cu mult sange, mai mult cu suspans, ceva de genu la filmul Apel misterios(When a stranger call). Imi plac filmele de acest gen.VA ROG, DAU FUNDA LA CELE MAI BUNE

9 răspunsuri:
| ioana1600 a răspuns:

love struck:X:X Da, pai eu am vazut i am number four, i am a legend, the covenant, twilight. nu prea sunt cum l vrei dar sunt frumos. Apoi daca vrei ceva frumos gen vampiri, fantome uita-te la let me in, thirteen ghosts, Saw(nu l-am vazut dar am auzit ca e frumos) apoi eu am vazut unu suberb dar sincer nu stiu cum ii zice in romana sad in italiana se numeste i ragazzi dello zoo di berlino( e superb o lectie de viata despre drogurisad ) apoi baiatul cu pijamale in dungi, ti-l recomand din inimacrying e vb despre lagare trist! Supernatural, live free or die, jaws, the ring, panic room. daca vrei horror uita-te la grave encounters e cu fantome! :* sper sa gasesti unu aici!

| sweet97 explică (pentru ioana1600):

Pai vreau ceva care sa ma tina in suspans, da si astea cu fantome is faine iar la vampiri ma uita la twilight si vampire diaries, dar mersi.

| ioana1600 a răspuns (pentru sweet97):

Ah, pai poate acolo gasesti ceva, adica multe din ele sunt frumoase, aia cu thirteen ghosts, let me in... sunt filme cu suspans:X! npc:*

| thelordofthedrinks a răspuns:

Ingeri si demoni, Codul lui DaVinci.

| PortocalaSayIce a răspuns:

Final destinations 1 2 3 4 5, the vampire diaries true blood saw, scream twilight el orphanato the uninvited. Sper sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taken (Teroare in Paris ) l-ai vazut?

| sweet97 explică (pentru anonim_4396):

Da,l-am vazut, e fain, da mersi!

| cucarachaalien a răspuns:

Se7en

| cosmincuriosu97 a răspuns:

One tree hill