| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Vreau si eu un rezumat mai lung al serialului Arrow, cei care ati vazut serialul, va rog

2 răspunsuri:
| AlSahHim a răspuns:

De ce să îți povestesc 5 sezoane cât am văzut când te-ai putea bucura tu de fiecare moment.
Uita-te la primele 5 episoade din sezonul 1 și după îmi spui dacă ți-a plăcut. Eu daca povestesc sunt subiectiv. Nu știu ce gen de persoana ești...și mai e o vorba:,, pofta vine mâncând,,.

| Btsandyou07 a răspuns:

Nu imi vine sa cred vizionezi Arrow... Deci dacă iti dau un rezumat nu va mai avea farmec... Asa ca uită-te pentru ca in orice moment te tinecin suspans.
Părerea mea :-)