| LucianMusic a întrebat:

Salut, cine a vazut serialul Dexter? E bun de ceva sau nu? Imi puteti spune si alte seriale?

4 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

E super misto, daca vezi 3 episoade nu te mai opresti...
incearca dr. house.

| deeajasmine a răspuns:

Iti spun sincer, din punctul meu de vedere este printre cele mai bune seriale. îl recomand cu drag.
Serialele din top 4 ale mele:
Dexter
Hannibal
Supernatural
Lie to me

| SebastianPunk a răspuns:

The Sopranos, Six Feet Under (cel mai bun final), Breaking Bad, Westworld, Better Call Saul, Narcos, Person of Interest, Sons of Anarchy, Fargo, Sneaky Pete, Taboo, Stranger Things

| TheVice a răspuns:

Încearcă The walking dead, Fear the walking dead:sunt preferatele mele. (Intr-O lume postapocaluptuca invadata de zombi. Apar scene horor mai ales în The Walking dead.)Ăsta dacă îți plac serialele cu zombi.Eu unul...le ador.Îmi plac serialele dramatice. Dacă nu te-ai uitat Îți recomand sa te uiți.