| Gabiᅠ a întrebat:

Cine imi poate spune la serialul " Vampire Diares" cite sezoane o sa fie?

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Am auzit ca actorii au semnat un contract pe 6 ani, deci asta ar insemna cam 6 sezoane.

| Gabiᅠ explică (pentru mariacris98):

Si cam in ce an s-ar termina? (serialul) vreau foarte mult sa vad ce o sa se intimple.

| mariacris98 a răspuns:

Pai anul asa o sa fie sezonul 4, anul viitor sezonul 5, iar in 2014 ar trebui sa fie sezonul 6.

| Gabiᅠ explică (pentru mariacris98):

Off... am de asteptat...

| pwp a răspuns:

Pana acum au aparut 4 sezoane...sigur va aparea si al 5-lea, iar daca au multi fani se va face si al 6-lea happy

| Gabiᅠ explică (pentru pwp):

Dar eu am vazut de abia al 3-lea sezon a 18 serie!? :^)