| ydod a întrebat:

Cine imi spune cel mai de groaza sau de comedie film big grin?

Răspuns Câştigător
| Anducaa a răspuns:

Hostel partea 1 2 si 3. e mai mult cu maltratare love struck. oricum e supeer =p~. l-am vazut de 5 ori si tot m-a uimit laughing Cellar door, Super natural da asta e pe episoadee multe. si comediee thinking Ace Ventura, Sorority Boys, She is the man, Sleepover. daca mai ai nevoie spune-mi laughing. :**

16 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

De groaza: "The Grudge"
Comedie: "Home Alone"

| MyMindRules a răspuns:

Cel mai de groaza:Bloody Mary
De comedie:Norbit.

| xBlackDreamx a răspuns (pentru MyMindRules):

Imi dai si mie site-ul de unde pot viziona Bloody Mary?big grin

| xBlackDreamx a răspuns (pentru MyMindRules):

Multumesc:*

| Deleb a răspuns:

Hellraiser mi s-a parut super infricosator. (e 18+ ) de comedie. poate gigolo american sau im 18 year old virgin...o zi buna!

| trafikantu a răspuns:

Insidious

| ydod explică (pentru trafikantu):

E de groaza sau de comedie? si despre ce e vorba?

| roxxxa a răspuns:

The ring 1, The ring 2, The ring 3!

| smart22 a răspuns:

Sew cel mai de groaza

| Dany008 a răspuns:

Saw 7 sau my bloody valantines (groaza)
death at fueral (comedie)

| ydod explică:

Multumesc!

| PiratulJack a răspuns:

Comedie sunt: Singur acasa 1, 2, 3 si Denis pericol public

| iPhone44s a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai de groaza film este:''Zombie Land'' Iar de comedie...Garcea si olteni sau Singur acasa 1.2.3 Funda plzzhappy

| bogdybogdy a răspuns:

Un nebun in africa de comedye