| IonutAndrey a întrebat:

Salut Cine Imi Zice Un Anime [Actiune (obligatoriu) Dragoste Super Puterii "Ecchi"(dar nu prea ecchi) Harem Scoala [Preferabil]
Sa Fie Ceva De Genu : "Un Baiat[Preferabil]/Fata Normal/a care la inceput sa fie "normal/a" si tot treptat sa fie tot mai puternic/a si sa aiba o echipa"

Vazute:Attack on Titan Death Note High School DxD Tokyo Ghoul Code:Breaker Bleach Date a Live... mai sunt dar nu-mi vin acuma
Nu Spute-ti : Naruto One Punch Man

Dau Funda Celui/Celei Care Imi Spune Cat Mai Multe Anime-uri Dupa Descrierea Facuta Mai Sus
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihai_Tibi_1999 a răspuns:

Un varcolac adolescent.
.

Teen wolf