| MonaMonica23 a întrebat:

Salut,dar ce se mai aude de Salman Khan,s-a operat sau nu,cum se mai simte, si ce se mai aude de politia care trebuia sal inchida pentru 10 ani? am intrebat dar nu mi s-a raspuns... l.ol.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-a operat si se simte bine.

| MonaMonica23 explică (pentru darrio2007):

Da? ok multumesc mult happy o zi buna

| MonaMonica23 explică (pentru darrio2007):

Lol, nu s-a operat, de ce minti?!

| darrio2007 a răspuns (pentru MonaMonica23):

Asa am auzit si eu. Daca pe mine m-au mintit altii ce sa fac.

| MonaMonica23 explică (pentru darrio2007):

Hmmm... ok tongue mai bine o sa intru eu undeva unde acolo stiu sigur ca primesc raspuns sigur de Salman Khan happy

| MonaMonica23 explică (pentru darrio2007):

Hmmm... ok tongue mai bine o sa intru eu undeva unde acolo stiu sigur ca primesc raspuns sigur de Salman Khan happy Si acolo aflu adevarul happy tongue hi hi

| darrio2007 a răspuns (pentru MonaMonica23):

Ok.Hi.hi.