| Daddyy a întrebat:

dati-mi niste filme care sa aiba subtitrari necenzurate laughing adica sa scrie *** si din astea. Am vazut un film de genu. Cred ca era gen Crima. cu un negru laughing Fundaa

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Doze Of Reality [2013 - un film, nu grozav (pare mai mult o piesă de teatru), atât cât se desfășoară pe parcursul a 93 min, dar cu un final bun, neașteptat, care-i schimbă brusc și pozitiv valoarea de până atunci] și Bad Kids Go To Hell (2012 - cu adolescenți) În ambele se remarcă "un limbaj ordonat"și în ambele subtitrarea nu eșuează.