| lolita24 a întrebat:

dati-mi si mie niste filme de astea de groaza... da daca ezista sa fie sub 10 ani adica sa nu cuprinda tampenii, stiti voi de care sa fie pur si simplu de groaza sau nu neaparat sub 10 ani, da sa nu aiba saruturi chestii.de genu... un film care sa fie doar de groaza. Funda celui cu cel mai cuminte si mai de groaza film!

Răspuns Câştigător
| Suprad0zaDeVise a răspuns:

NoriStefi : Grudge este de groază? OMG, înseamnă că Mikey Mouse ar trebui să fie pe primul loc. NU ESTE DE GROAZĂ!
----->
Saw [ toate părţile, sunt 7. ]
The Grudge
Drag me to hell
House of wax
Missed Calls
Friday 13
Paranormal Activity
Insidious

9 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Drag me to hell

| alexandra2859 a răspuns:

Final destination 1, 2, 3,4,5 este super tio garantez.

| contvechiidc a răspuns:

The Unborn, Devil, toata seria SAW + Seria Final Destination si Insidious smug happy

| Urmichange a răspuns:

Astral, Paranormal activity

| Chillcs a răspuns:

Paranormal Activity 1, 2 si 3
Grave Encounters
Rec 1 si 2
Don't be araid of the dark
The ring 1 si 2
The grudge 1, 2 si 3
Last house on the left

| RockyGirl a răspuns:

Nightmare on elm street

| NoriStefi a răspuns:

Pai nu stiu sigur ce film sa iti dau, adica cele de jos au zic ca sunt bune dar daca nu vrei sa ramai cu sechele sa nu te uiti niciodata la The Grudge sau mai ales la Exorcism e prea de goraza filmul asta

| lolita24 explică (pentru NoriStefi):

Pai...m-am uitat la mii si mii de filme cu exorcismuri si chestii da hai sa-ti dau un film care te baga in boale ...The Grudge asta nu e nimic pe langa The Shrine(Sanctuarul)

| yoananegrea a răspuns:

The Grave Dancerswinking