| Raduu4ever a întrebat:

DAU FUNDA!
Era mai demult o telenovela pe care nu mai reusesc sa mi-o aduc aminte! Povestea debuta cu o fata ce era inca la studii, avea un iubit si era batjocorita de toate fetele, iar prietena ei cea mai buna o ajuta si o sprijinea pentru a le face fata, deoarece avea un caracter puternic! Ele doua sfarsesc intr-un accident, de unde fata (cea cu caracterul puternic) reuseste sa iasa din masina, insa prietena ei nu si moare deoarece masina explodeaza, nereusind sa se elibereze. Pe parcursul telenovelei, fostul prieten al fetei decedate ajunge sa se indragosteasca de prietena ei care a reusit sa scape cu viata din accident!(Scuze pentru exprimare)

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Perla Neagra sau Rosa Diamante (remake foarte reusit).
Vei recunoaste varianta dorita dupa actritele principale sau chiar dupa generic.
https://www.youtube.com/watch?v=4KwtryAbfM8
https://www.youtube.com/watch?v=vYDggrbRpK4

| Raduu4ever explică (pentru dannyel86):

Rosa Diamante era! Multumes mult!

2 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

"Perla"-serial argentinian.