| Vanessa87 a întrebat:

De ceva timp am inceput sa urmaresc serialul Teen Wolf si imi place foarte mult. Imediat il termin si m.am gandit sa va intreb daca stiti ceva seriale(similare) in care "joaca"cativa actorii din acest serial cum ar fi :Tyler Posey,Dylan, Tyler Hoechlin sau oricare dintre ei

2 răspunsuri:
| Marian6999 a răspuns:

E o serie de 3 filme cu Dylan (pana acum) The maze runner 1, 2 şi 3

| Dary27 a răspuns:

Dylan O'Brien joacă și în seria de filme,, The maze runner", care este genială. De ceilalți actori nu știu nimic.