| Alex_1999 a întrebat:

De ceva timp caut un film american vechi de vreo 4-5 ani dar nu imi amintesc titlul nici actorii. Tin minte doar povestea din film. Un tamplar se muta intr-un oras mic, si incepe sa construiasca o biserica noua in locul celei care a ars. Apoi e o scena in care cineva il viziteaza pe acest om si se duce in atelierul lui in care lucra, deodata incepe sa ploua, si vede ca desi atelierul nu are acoperis, nu ploua inauntru. Cam atat imi amintesc, daca ma puteti ajuta. Multumesc!

3 răspunsuri:
| alexeu998 a răspuns:

Magic Workshop Sau Workshop full of surprises sunt 2 parti si de aceea Funda?

| Alex_1999 explică (pentru alexeu998):

Nu exista nici un film cu numele "magic workshop"

| alexeu998 a răspuns:

Eu asa stiam un film si asa era si descrierea l-am vazut la cinema