| DevilNight01 a întrebat:

Salut.
De curand m-am uitat la Drumul interzis (toate 6), doar primul mi-a placut, daca l-a vazut cineva si stie un film foarte asemanator, va rog sa mi-l spuneti.

Răspuns Câştigător
| razboiulinelului a răspuns:

Eu am vazut Wrong Turn (Drum Interzis) toate partile, la un film asemanator... stai sa ma gandesc The Friday 13th, The Texas Chainsaw Massacrre 1 si 2, The Hills Have Eyes 1 si 2, The Descent 1 si 2. Astea ar fi filme care au idea de baza pe care o are si filmul Wrong Turn, doar ca sunt putin diferite; dar tot cu un grup de oamnei rataciti care sunt vanati, incearca-le si o sa iti placa garantat!

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Mie 1 si 2 mi-au placut din seria Wrong Turn, uite altele :
Friday the 13th
The hills have eyes 1, 2 (asta e fix ca Wrong Turn)
Venom
House of Wax
Cabin in the Woods
Cabin fever 1, 2, 3 si cel din 2016
Leprechaun:Origins
Exists
The Chainsaw Massacre
Hostel 1, 2, 3
The Breed
Turistas
The Ruins
Vacancy 1, 2
Abandoned Mine
Yeti : curse of the snow devil
Charlie's Farm
Rest Stop 1, 2
Exeter
The Wicked
Jeepers Creepers 1, 2
Wolf Creek 1, 2. Vizionare placuta!

| DevilNight01 explică:

Mersi deja voi incerca sa vad toate filmele propuse apoi cel care a propus cele mai bune filme va primi funda mersi pentru sugestii