| alexraducu26 a întrebat:

De fiecare data cand incerc sa ma uit la un serial sau film noaptea, pe orice site posibil, mi se intrerupe de fiecare data si nu pot sa vad fie ca sunt pe telefon sau pe PC. Vreo idee?

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Undeva acolo, cineva vrea sa dormi noaptea, nu sa te uiti la filme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de site, iar tu nu ai specificat in ce mod se interupe daca intra foarte multe reclame enervante iti poti instala o aplicatie sau supliment care blocheaza reclamele. Eu pe Pc folosesc Adblock Genesius Plus din Chrome Store. Bafta!

| DeniiSupreme a răspuns:

Poate fi din cauza ca internetul nu functioneaza bine sau din cauza site-ului pe care te uiti