| oanaana14 a întrebat:

Am un smart TV LG și de fiecare data când vreau sa ma uit la un film și încerc sa dau pe ecran complet sau îmi apare o reclama..., se deschide o alta pagina, iar când dau pe cea cu filmul, pagina se reîncărca. Și doar 10 minute pot viziona din film, mi se întrerupe și îmi spune ca aplicația se oprește deoarece se eliberează din memorie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai bine conectează laptopul la televizor, deoarece versiunea TV uli poate fi depășită pentru anumite aplicații

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"când vreau sa ma uit la un film..."

filmul fiind unde, pe ce, ce format

| stancuprint a răspuns:

Salut, posibil sa nu ai memorie suficienta pentru acea aplicatie sa fie instalata happy. In cel mai rau caz uita-te prin cartea tehnica de la Tv si daca tot nu faci mare branza, zic sa dau un search in Google. Succes!

| oanaana14 explică (pentru stancuprint):

Filmul îl urmăresc online pe un site, nu e aplicație.

| stancuprint a răspuns (pentru oanaana14):

Am inteles, evntual adreseaza-te unui tehnician. Gasesti pe net multi care sunt specializati pe tv led lcd etc.

| SexyBalauru a răspuns:

Pai trebuie sa l speli ca sa stergi toate reclamele din el, dar nu cu apa plata ci cu apa minerala pentru ca are mai multe minerale