| Alexx234qw a întrebat:

Deci eu urmăresc un serial numit American Horror Story.
Apare în fiecare toamnă un nou sezon. Aș vrea să îl văd când apare. adică să nu aștept până apare subtitrat online pentru că apare mult mai târziu (cam peste 2-3 luni).
Serialul nu este pe Netflix/HBO... este doar pe Hulu. Ști cineva ceva despre acest site?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu esti dispus sa platesti,. nu o prea gasesti asa rapid. Dar oricum Nu e mai bine sa astepti pana iasa tot sezonul si te uiti atunci?
Urmeaza a ma uita la sezonul 9. , ce spui merita? Asa din cateva secvente nu mi s-a parut prea fenomenal.
Sezoanele difera radical., cel mai mult mi-a placut sezonul 5, urmat de 1, 2, 4, 8, 7,3 iar sezonul 6 a fost o "mizerie" incat nici nu l-am vizionat pana la capat.

| Alexx234qw explică (pentru anonim_4396):

Sezonul 9 începe clasic și clșeic refăcându-se noaptea din 1970 din Vineri 13. Dar apoi devine interesant prin unele chestii, unele dezvăluiri. Rămâi și uite-te primele 5 episoade și o să vezi.

| AlexCristi97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sezonul 9 este facut in stilul Slasher specific anilor 70-80, adica filme horror cu sange in care crimilalul foloseste in general cutite. Daca iti place acel stil de horror, sezonul 9 este un Slasher nou perfect. Mie chiar nu imi place sub-categoria Slasher, dar mi-a placut sezonul 9, a fost ok. (au fost altele mai bune, dar clar e cu mult peste Roanoke)

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexCristi97):

Am vizionat primele 5 episoade., Nu e rau dar. Nu e AHS, pare a fi doar o reproducere unui film retro in 9 spisoade.
Dar ce m-a dat gata : 5 barbati mari cat usa si 3 femei fug de 1 singur "criminal"., absurditatea laughing