| Alexx234qw a întrebat:

Sper să găsesc aici răspunsuri.
Eu urmăresc un serial pe FX (un canal TV din SUA care nu se găsește la noi), mai exact serialul American Horror Story.
Am auzit că din toamnă serialul va fi valabil și pe un program numit Hulu.
Mă interesează dacă ați auzit de acest program. Știe cineva? Adică este cineva abonat la acest canal și ar putea să îmi spună și mie unele chestii legate de el?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ce e de zis? E ca si celelalte servicii de streaming. Uita-te pe site la ei.

| JicaContra a răspuns:

Hulu este UN SISTEM DE STREAMING (NU un program, de fapt nu doar un program)

si, da, am auzit de el, insa nu l-am folosit, in rrrominica, unul dintre putinele lucruri bune e ca pirateria merge, asa ca nu am nevoie sa dau bani pe streaming

| Alexx234qw explică (pentru JicaContra):

Eu sunt dispus și să plătesc un abonament, pentru că este destul de ieftn. Însă nu prea știu cum funcționează.

| JicaContra a răspuns (pentru Alexx234qw):

Foarte probabil exact ca Netflix, intrii pe site si dai click pe episod si iti face play in browser

| AlexCristi97 a răspuns:

Este la fel Netflix, HBO GO, este o platforma de streaming. Daca folosesti Netflix sau HBO GO e exact la fel, daca nu folosesti trebuie sa stii ca treaba e simpla, iti faci un cont, bagi un card, platesti abonamentul in functie de planul pe care il alegi si dupa te uiti la serialele si filmele care sunt pe acea platforma.

| YouFoundTheDeveloper a răspuns:

Hulu este un program asemănător cu Netflix sau HBO Go care are abonamente lunare. Eu sunt mulțumit și recomand cu încredere dar în același timp ai putea să vezi serialul oriunde pe web dacă-l cauți. Succes!