| ChrisAK47 a întrebat:

Salut, deci serialul meu preferat, Lucifer, a fost anulat si acum incerc sa il inlocuiesc. Aveti idei, ma atrage supranatural, urasc horrorul (Lucifer nu e horror) si nu imi place Supernatural & American Gods. Idei de seriale ( cele CW The flash, arrow, etc le-am vazut pe toate)

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Nu e anulat, l-a preluat Netflix.
Grimm
Game of Thrones
Teen Wolf
Sleepy Hollow
Lost
Serialele Marvel

| ChrisAK47 explică (pentru Sn4k3):

Acum am aflat si eu...pana acum 2 zile verificam zilnic, dar am zis sa nu o mai fac, prelungesc durerea, si acum sora mea a zis : vezi ca a luat Netflix Lucifer. happy multumesc oricum

| RAY a răspuns (pentru ChrisAK47):

10 episoade va avea sezonul 4, 43 Minuten per episod, chiar e amuzant serialul, eu ma uit doar pentru replicile lui lucifer

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vezi ca s-a anuntat ca se face sezonul 4 sau cat o fi

| Zartbitter a răspuns:

Aș mai adăuga Penny Dreadful la lista lui Sn4k3. Deși cred că s-ar putea să fie destul de horror pentru tine dacă zici că nu-ți place genul.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Rick and Morty e cel mai bun serial.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

The siren si westworld, al doilea e foarte interesant

| ChrisAK47 explică:

WOHOO NETFLIX A SALVAT LUCIFER. Si m-am apucat de Marvel Agends of s.h.i.e.l.d. Multumesc netfix

| Cîndea_Cristi_1989 a răspuns:

Incearca ceva de la marvel:
Daredevil
Jessica jones
luke cage
iron fists
defenders
runaways

| ChrisAK47 explică (pentru Cîndea_Cristi_1989):

Am vazut majoritea dintre ele, dar mersi oricum big grin