| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

Doresc si eu niste seriale fără sf dar sa nu fie nici așa vechi si sa fie interesante.
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.cinemagia.ro/seriale-tv-horror/voturi/
Supernatural (2005)
American Horror Story (2011)
Grimm (2011)
Penny Dreadful (2014)
Tales from the Crypt (1989)
Masters of Horror (2005)
Blade: The Series (2006)
iZombie (2015)
Hemlock Grove (2013)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te abonezi la HBO GO au pe acolo.

| faramatania a răspuns:

Pennyworth,Liber ca pasărea cerului, The Bronze Garden, Euphoria, When They See Us, The Act, The Catch, Baby 2018, 13RW,Lightfields mini-serie,Élite,Nox,Marcella,Seven Seconds,T@gged,Kiss Me First, The Chalet, Animal Kingdom,McMafia, Money Heist, Riverdale, The End Of The F***ing World, I Am The Night, Trinkets,Sharp Objects,La trêve, Mr. Mercedes,Karppi,Banshee,Sons Of Anarchy,Mayans M.C.,Hackerville,Tell Me A Story, The Shield,True Detective, The Killing, The Night Of, Mad Dogs, Ozark, Imposters, Peaky Blinders

| Sn4k3 a răspuns:

Taboo
Peaky Blinders
Suits
La Casa de Papel
Chernobyl
Luther
Bodyguard
Patriot
Sherlock
The Mentalist