| anonim_4396 a întrebat:

Dupa pararea voastra, care sunt cele mai bune siteuri pentru a urmari filme online?

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu prea ma uit la filme online, am pc-ul plin de filme laughing

dar cand mai caut ceva online pe google mereu ma uit pe filmehd sau filme-bune, mi se par bune site-urile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!
Eu urmăresc filme/seriale pe site-ul play-fs și filme-hd, după părerea mea sunt cele mai bune cu toate că au foarte multe reclame dar este ok, nu mă deranjează.

| Andreea420014 a răspuns:

Cred ca Vtube. Mie imi merge cel mai bine...