| yocalin88 a întrebat:

Salut!
Era nai demult un serial pe TVR1, acum 15-20 de ani. Acțiunea se petrecea in Franța sau Anglia cu corăbii. E vorba despre una care se mărită de nu știu cate ori si face multi copii si in final ajunge sa se marite cu un fiu de al ei

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai stie nimeni ce a fost ieri la TVR, dar acum 20 de ani, suna la tvr si intreaba i pe ei ce filme dau, sigur era unul Korean de duzină la care nu se uită decît babele si moșii de 70 de ani.

| blackann a răspuns:

Nu stiu, nu m-am uitat la porcarii d-astea. Cred ca nici mamaie nu se mai uita pe TVR1.

| ReddY25 a răspuns (pentru blackann):

Nici pentru CM?

| blackann a răspuns (pentru ReddY25):

Mamaie sigur nu laughing) eu ma uit online