| Sonnora a întrebat:

Salut, eu caut un fil si nu imi aduc aminte numele, dar sa va povestesc putin, era prin epoca de piatra sau asa ceva si era un rege roman aveau laptopuri, si se duceau la lupta si nu se luptau dar dansau hora break-dance, eara un film de comedie il stie cineva? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Meet the spartans cred ca despre asta vorbesti

2 răspunsuri:
| TheDarkVampire a răspuns:

Cred ca te referi la parodia: "Meet the Spartans". Daca e acesta, il poti vedea pe: http://www.filme-gratis-online.net/......subtitrat/

| Jerusalem a răspuns:

Cred ca ai vazut Meet the Spartans, o parodie dupa filmul "300".