| VladuCristianCo a întrebat:

Am vazut acum 6-9 ani un film cu animale care luptau cu niste creaturi care erau conduse de oameni animalele aveau rege Leul care stia sa vorbeasca la final leul a murit pe o piatra si o femeie a inceput sa il planga si sa il stranga in brate... Eu nu mai stiu cum se numeste ma poate ajuta cineva va rog il caut de mult...;(

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Corect! Este vorba despre primul film din serie: "The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe".

1 răspuns:
| TheViperCorleone a răspuns:

Cronicile din Narnia poate

| JackR a răspuns (pentru TheViperCorleone):

Corect! Este vorba despre primul film din serie: "The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe".