| asi1234 a întrebat:

Salut,eu caut un film pe care l-am vazut cu ceva ani in urma, dar nu stiu cum se numeste.Era cu o tanara care afla cine este tatal ei si unde lucreaza acesta si se angaajeaza ca secretara pentru el.Pe parcurs aceasta afla ca tatal ei este un fel asasin, numai ca barbatul devine suspicios si incepe sa o interogheze iar ia ii spune ca este fiica lui.La finalul filmului aceasta vrea sa intre in echipa lui chiar daca el nu este de acord. daca va suna cunoscut va rog sa raspundeti!

3 răspunsuri:
| julia_4800 a răspuns:

Cred ca este "To love and Die"(2008) este exact cum l-ai descris tu.

| asi1234 explică (pentru julia_4800):

Stii cumva unde pot sa il urmaresc?

| julia_4800 a răspuns:

Nu stiu exact dar poti sa incerci pe www.solarmovie.is sau zmovie eu pe astea urmaresc filme.