| Emmett a întrebat:

Exista sezonul 3 din Wolf Blood? M-am uitat pe facebook si cineva zicea ca a vazut un interviu cu Bobby Lockwood si Aimee Kelly in care spuneau ca va fi si sezonul 3. Unde il pot gasi, daca exista?(nu conteaza in ce limba e)

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Exista sezonul 3 [stiu ca rasp dabia acum la el]si 4 si 5 si 6 si 7 [cred ca exista si 6 7]Doar ca in niciunu nu mai apare Maddy doar la sfarsitul sezonului 3 in forma de lup in rest la sez 4 dispare si Rydyan [nu stiu cum se scrie scuze] Shanon si Tom... Apoi reapare Ianah [asa cred ca se scrie] si apar si mai multi wolf bloozi practic doar Dirigintul ala din sez 1 2 si Ianah apar in rest sunt noi! Practic se face ca un alt serial copie de pe Wolf Blood dar e acelasi

| tesss a răspuns:

Si eu sunt fan Wolf Blood.Eu cred ca va fi, doar ca inca lucreaza la el.Cred ca au terminat sezonul 2 si sunt la 3.Gandeste-te Wolf Blood e facut in 2012, deci....presupun ca lucreaza la el.

| Emmett explică (pentru tesss):

Este facut de mult sezonul 2. (m-am uitat la tot sezonul)

| Dumitru_Caragia_2001 a răspuns (pentru Emmett):

Unde ai vazut tu Wolf Blood sezonu 2 in romana, zi si mie saitu pe care l-ai vazut te rog nu conteaza poate sa fie dublat, subtritrat in romana nu conteaza zi-mi saitu.

| HakTar a răspuns:

Eu am vazut si tot sezonul 3 uite aici
http://streamonline.me/wolfblood-season-3-episode-1-ulterior-motives/
pe site-ul asta gasesti tot sezonul3 si iti spun ca merita sa te uiti este prea tare!

| Manstercard a răspuns:

Sezonul 3 exista, il poti gasi pe internet, dar mai am o intrebare cu privire la acest subiect:
- In Romania se va difuza sezonul 3 dublat/subtitrat in limba romana?

| Dumitru_Caragia_2001 a răspuns:

Zimi doar saitu unde pot vedea wolf blood sezon 2

| Lascu_Nicolae_1993 a răspuns:

Da va exista si sezonul 3 din Wolf Blood, doar ca mai dureaza pana se difuzeaza. Filmarile din sezonul 3 incep acuama in februarie 2014 si va dura pana in mai 2014 asa ca pana se va difuzeaza asa poate in vara -toamana 2014 in Anglia cel putinin roamnia nu stiu sigur cand....va spun foarte sigur pentru ca lucrez pe platourile unde se filmeaza serialulwinking big grin happy

| shadow21 a răspuns (pentru Lascu_Nicolae_1993):

Dar va exista si un sezon 4?
daca da
va juca si aimee kelly in el?
ca ea apare decat la sfarsitul sez 3 sub forma de wolfblood

| Insuratelu_Alina_1944 a răspuns:

Eu il caut in romana si vreau sa il gasec neaparat ma poate ajuta cineva ca sa gasesc wolf blood sezonul 3 in romana