| Strepix a întrebat:

Filme bune pe Netflix?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

John Wick 1, 2
Focus
6 Underground
Den of Thieves
Interstellar
Legend
Two Guns
American Assasin
Blood Diamond
Tucker and Dale vs Evil
Day Z
The Purge seria
The Autopsy of Jane Doe

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cam toate sunt bune pe Netflix. Păstrează funda

| Strepix explică (pentru sierra1):

Nu m-ai ajutat. Din contră, sunt multe filme plictisitoare, multe pe care le-am inchis dupa 15-30 minute.
Am vrut câteva titluri ca sa nu mai caut.

| sierra1 a răspuns (pentru Strepix):

"Din contră, sunt multe filme plictisitoare" - nenea, când mai vrei să-ți spună cineva ceva, pentru tine, prezintă-țe

"Nu m-ai ajutat." - ce dezamăgire, îmi vine să-mi tai venele. Sau să le las așa, lungi?

| Strepix explică (pentru sierra1):

Omule, am cerut niște titluri iar tu mi ai zis că toate sunt bune. Serios? "Păstrează funda", dar mi-ai dat un răspuns inutil. Degeaba te dai mare arogant.

| sierra1 a răspuns (pentru Strepix):

Nenea, când mai vrei să-ți spună cineva ceva, pentru tine, prezintă-te ceva de genul: mie-mi plac filmele cu păpuși, cu floricele, cu mamuțe și nu-mi plac cele cu...
Nu cred că ințelegi dar ce nu-ți place ție, precis place altcuiva.