| Razvan_Razvan_1993 a întrebat:

Filmul era ceva cu alcolism sau droguri sau o alta problema sociala, nu imi amintesc exact, iar la final zice actorul principal ceva in genul: ca sa iti revii trebuie sa cresti un an o planta, apoi te poti gandi la un caine si daca dupa doi ani nu moare nici planta nici cainele, te poti gandi la o relatie. L-am vazut mai demult la tv. Mai multe detalii nu am, imi doresc tare mult sa aflu cum se numeste.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi puțin în Traficantul de Arme /Lord of War Cu Nicolas Cage, cred că aici apare secvența respectivă.