| hmu a întrebat:

Salut, imi aduc aminte de un film in care niste indivizi vor sa jefuiasca un magazin/benzinarie... si iau ostatici rand pe rand, apoi vine multa politia si negociaza cu hotii si incearca sa intre. Oare stiti cum se numeste? Multumesc!

3 răspunsuri:
| MagicOneT a răspuns:

Ar trebui mai multe detalii, sunt destul de multe filme in care se jefuieste o locatie, se iau ostatici, iar politia negociaza.

| hmu explică (pentru MagicOneT):

Nu-mi mai aduc aminte bine dar parca un ostatic(femeie) tinea cu ei si politia nu intelegea ca nu avea cu ce sa comunice... idk

| MagicOneT a răspuns (pentru hmu):

Inside Man (2006), try this, e singurul la care ma duce cu gandul descrierea ta.