| Toshima a întrebat:

Salut.Imi dati si mie niste idei de fime pe care le-as putea viziona? Mersi mult. Funda faina!

5 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

Buna! Depinde ce gen de filem vrei. Mie imi plac si cele asiatice, dar si cele ale americanilor uite cateva :

In time
Lost in translation ( a fost foarte ciudat, a trebuit sa-l revizionez ca sa il pricep, dar totusi e interesant)
Ramnen Girl ( e comedie love struck)
Kimi Ni Todoke ( japonez)
Flipped
Letters to Juliet
Mr Poppers's pinguins
Never let me go
August Rush
Megan is missing( e infioratoor ma juur ca mi-a fost frica sa mai ies din casa dupa ce l-am vzt.)
Sweet home Alaabama
Hachiko : a dog's story
Waiting for forever

| bLow a răspuns:

Poftim un site de filme-subtitrate, poate iti vin niste idei :)) http://filme-subtitrate.eu/

Răspuns utilizator avertizat
| 愛LeEu愛 a răspuns:

Mie mi-a placut REC 1, e in spaniola, dar are subtitrare, e de groaza apropo

| LoveTwilightLove a răspuns:

Buna Toshima! In legatura cu intrebarea ta: Amurg(2008), Twilight Saga NewMoon(2009), Twilight Saga: Eclipsa(2010), Twilight Saga: Breaking Dawn(2011). Sper ca te-am ajutat! Funda?happy