| RoxyGrG a întrebat:

Bunahappy

Duminica aceasta dam o petrecere doar fetelebig grin si va rog niste idei pentru fime de groaza, sa fie cat mai inspaimantatoarehee hee avem 15 ani nu 10hee hee mersi multhappy

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Cateva pe care le-am vazut:

The Ring
Shutter
Audition
seria Saw
Silent Hill
Carrie
Christine
Misery
The Grudge
Constantine
The Room 1408
Autopsy
Poltergeist 2
The Shining
Orphan
One missed call
Dread
The night of the living dead
The Texas chainsaw massacre
Dawn of the dead
Hellraiser
A nightmare on Elm Street
Frankenstein
Halloween
Pet Sematary
Scream
seria Friday the 13th
Stay alive
Let the right one in

Sunt atat filme vechi, de prin anii '70, '80, dar si unele ceva mai noi, aparute dupa 2000.

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Îţi recomand "The Possession (2012)". Este un film făcut recent, seamănă puţin cu "The Grudge", eu am văzut trailer-ul şi mi-a plăcut. Dacă nu ai văzut "The Grudge" ai putea să o faci, dar nu este chiar foarte, foarte înspăimântător. Dacă nu uită-te la "[REC]³ Génesis (2012)" sau "The Apparition (2012)".

| Elvina a răspuns:

Saw. Mirrors, Avertizarea. Exorcistul. Frica fie cu voi!

| SimonaQs a răspuns:

Drag me to hell; orfana; 13 fantome cam atat kiss

| yumary a răspuns:

The Exorcist x_x e de groaza rau filmuhappy

| mihaela2808 a răspuns:

The house.

| criss94 a răspuns:

Paranormal activity
the eye