| HarleyDavidson03 a întrebat:

Îmi puteți spune când se lansează sezonul 2 din Lucifer si daca s-ar lansat unde găsesc ep 1?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Lucifer sez.2, nu este încă afișată data lansării, dar probabil că aceasta va fi anul următor/2017, Ianuarie, oricum acest serial va fi reînnoit, are confirmare pentru sez.2 care urmează să apară:
http://www.imdb.com/title/tt4052886/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

| Sn4k3 a răspuns:

Sezonul 2 va aparea, doar ca inca nu se stie cand.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Pe internet se vehiculeaza ca lansarea ar fi pe 23 ianuarie 2017.