| iulia043 a întrebat:

Imi puteti spune seriale coreene asemanatoare cu Koizora, Boys over flowers si City hunter? (as prefera ceva care chiar sa semene sau macar sa fie bune).

5 răspunsuri:
| bradysandro a răspuns:

1 litre of tears l-ai vazut subtitrat tot in romana? unde l-ai vazut?

| Miihaelaaa a răspuns:

The city of lovers
Palace
Love Rain
To the Beautiful You(versia coreana)
Ojakkyo Brothers(are 50 de serii dar merita de vazut este foarte interesant)
Faith (este un film de istorie dar merita de vazut)
The Master's Sun
Protect the Boss
Stars falling from the sky
The Greatest Love
K-POP: The Ultimate Audition
Personal Taste
Flower Boy Next Door
My princess
Reply 1997
Prosecutor Princess
1st Shop of Coffee Prince
Secret Garden
I Hear Your Voice
I'm A Flower Too
Si la sfirsit cateva drame (I Miss You, That Winter The Wind Blows, Nice Guy, Secret - preferatele mele)

| iulia043 explică (pentru Miihaelaaa):

Am vazut To the beautiful you, Faith, That winter the wind blows, Personal taste si mi s-au parut ok... vreau un serial care sa nu ma lase sa dorm laughing

Răspuns utilizator avertizat