| Mysw a întrebat:

Imi puteti recomanda un serial gen aventura? unu care sa ma tina tensionat si sa ma faca sa vad si urmatorul episod. Eu pana acum am vazut Prison Break si Breaking Bad.

Răspuns Câştigător
| archas a răspuns:

Game of Thrones - cel mai asteptat serial al anului 2013, merita vazut!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Arrow
Lost
Banshee
Game Of Thrones
Da Vinci's Demons
Continuum
Merlin
Prison Break
Lost Girl

| sublime89 a răspuns:

Lost neaparat. Sau daca nu, incearca Peter Benchley's Amazon, si ala e destul de bun. happy

| stlucian a răspuns:

Vezi pe vplay (cont gratuit) s-au Yideo.ro si de acolo alegi criteriul. thumbs up

| alexander22212 a răspuns:

Vampire diaries

Întrebări recente