| Casper003 a întrebat:

Salut, imi puteti spune si mie niste filme gen: Anotimpul Vrajitoarei, adica acctiunea sa se petreaca in evul mediu si sa fie cu demoni/varcolaci/vampiri/vrajitoare, chesti din astea supranaturale ale raului.

Răspuns Câştigător
| cristiiiiiii a răspuns:

Iti recomand 2 filme foarte bune.
''Van Helsing'' si ''Pulbere de stele''
Nu ezita sa le urmaresti chiar merita!

| Casper003 explică (pentru cristiiiiiii):

"Van Helsing" l-am vazut, a fost bun dar o sa ma uit si la "Pulbere de stele", multam de raspuns.

| cristiiiiiii a răspuns (pentru Casper003):

Ok vizionare placuta!

8 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Van helsing, inelul nibelungilor, stapanul inelelor chiar, de ce nu.

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Mie mi-a placut un film despre ingeri căzuti : FALLEN din 2016, poate iti va placea.

| Casper003 explică:

Multumesc pentru filme oricum l-eam vazut happy

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Dark Shadow e cu un vampirhappye frumos filmul. funda?

| TheKillerrr a răspuns:

Cauta ''Scufita Rosie ''... crede-ma ca filmul nu e ceea ce pare, adica dupa nume luat. E super filmul!

| Andrei_Ilinescu_1980 a răspuns:

Black Death, The pit and the pendulum