| LovelyBoy a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos mai multe filme gen Frozen. Adica filme cu adolescenti care pleaca iarna la munte la ski si patesc lucruri groaznice- sunt ucisi sau se ratacesc. Multumesc si funda

5 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Incearca wrong turn toate sunt ceva gen frozen dar nu cu ski si din astea

| aryana1991 a răspuns:

Wrong turn 1234, dead snow e tare, si return to the living dead 12345 e cu adolescenti si de groaza

| LovelyBoy explică (pentru aryana1991):

Am gasit la trailer pe youtube doar pentru Return OF (nu to) the living dead
si nu seamana deloc cu frozen.sau cu dead snow(asta e tare)

| aryana1991 a răspuns (pentru LovelyBoy):

Da ai dreptate.ma bucur k ti-a placut dead snow, si 4 de la wrong turn e dragut

| BoBoMuSic a răspuns:

Wrong Turn4winking e fix ce iti trebuie tie happy